Anneler-Çocuklar Kampı, Tabiat Ana ve Macera…

İstifası ve tatili olmayan uğraşlardan en kutsalı, keyiflisi, eşsizidir Annelik. Çocuğu dünyaya gözlerini açtığında, onun için en paha biçilmez anlardan biri yaşanır. O sıcaklık, koşulsuz sevgi ve güven.

Doğanın üretken ve yaşamı devam ettirme kodlu varoluşunda,  mucizenin tekrar edebilmesi için bir  anne,  geleceğe yetiştirir çocularını. Ve o, kendi deneyimlerini, mutluluk ve başarılarını, yaşamına dair iyi ne varsa çocuklarına aktarmak ister…

Zaman içerisinde büyüyüp gelişmesini izlerken, o muhteşem varlığın en iyi şekilde yetişmesini sağlamak, ayakları üzerinde anneye olan güvenin üstüne kendine olan güveni eklemek, koşulsuz anne sevgisine, katlanarak büyüyen insan sevgisini de katmak için mükemmel bir yardımcınız var.

TABİAT ANA …

Beş duyunuzu sınırsız kullandığınız, macera yaşadığınız, korkularınızı yendiğiniz, takım olarak mücadele ettiğiniz kamplarımızda; yaşantılarınıza dair kalıcı izler bırakacak anılar biriktireceksiniz.

Sıradışı bir ortamda, tanımadığınız insanlarla ve belki de sizi başka türlü harekete geçirecek, mekanlarda; ANNE – ÇOCUK bir takım olmak için sizleri, kamplarımıza bekliyoruz.

Bilmediğiniz yönlerinizi keşfederseniz. Şaşırmayın!

Ankara – Sıradışı Bir Yer‘deki, kampımızda, çadırlarımızı kurup, ateşimizi yakıp,  kamp hayatına yeni başlayan anneler ve çocukları için oyun ve etkinliklerle sizi sıradışı bir maceraya bekliyoruz.

Sözümüzü yerine getiriyoruz:  “ANNELER ÇOCUKLAR KAMPI”na bekliyoruz.

Saygılarımızla.

Anneler-Çocuklar Kampı, Tabiat Ana ve Macera…

Post navigation